Forum milosnik.yoyo.pl

Forum Strony o Miłości


#1 2006-10-29 17:08:50

sash2

Administrator

9451065
Zarejestrowany: 2006-10-14
Posty: 20
Punktów :   

Czemu to robicie?

Mam pytanie czemu dziewczyna okłamuje chłopaka muwiąc że go kocha jak tak nie jest. Po co wy to robicie. Może poprostu lubicie się bawić facetami, ale Faceci nie służą za zabawke. Więc jak chcecie się pobawić to znajdzcie sobie jakieś masktoki albo lalki i się bawcie a nie facetami. Odpowiadajcie

Offline

 

#2 2006-10-29 22:24:10

agoola

New member

Zarejestrowany: 2006-10-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Czemu to robicie?

hmm... Może i czasem zdarzy się ze strony dziewczyny że rzeczywiście zabawi się kosztem kolesia... zdarzają się niestety takie sytuacje i (albo) takie panienki , lecz można odwrócić to stwierdzenie w Waszym kochani Chłopcy kierunku...zabawa uczuciami dziewczyn bywa niekiedy Waszą specjalnością. Być może robicie to czasami nieumyślnie, nie wiedząc że to może boleć tą drugą stronę, nie wiedząć że ona coś innego(coś więcej) może do Was czuć.. Rozejrzyjcie się dookoła, zastanówcie się czy nie wyrządzacie którejś z nas krzywdy...

Ta "zabawa" być może to w jakimś sensie jest ujściem  przykrych doświadczeń dotyczących poprzednich związków ... często tak bywa, to koło jest zamknięte.

Ostatnio edytowany przez agoola (2006-11-02 19:29:39)

Offline

 

#3 2007-10-10 17:43:08

Tysinka89

Member

Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Czemu to robicie?

Ciężki temat! Ale zgadzam się z agoola- taka sytuacja nie zdarza się tylko u dziewczyn, ale również u chłopaków. A takie Robaczki to już są nie grzeczne:P

Offline

 

#4 2007-10-14 21:44:34

Fasoolka

New member

Zarejestrowany: 2007-10-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czemu to robicie?

Podoba mi sie pewien chłopak. Myślałam że ja mu też. Raz spotkałam go i odprowadził mnie do domu, poprosił o numer komy. Miał mi przynajmniej puścić strzałke ale się nie doczekałam. Nie widziałam go od dawna i nie mam z nim kontaktu. Myślałam że zepsuła mu się komórka czy coś ale teraz to już nie wiem. Prosze pomóżcie!!!

Offline

 

#5 2007-11-01 17:04:23

Tysinka89

Member

Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: Czemu to robicie?

Fasoolko, czy nie lepiej odpuścić sobie takiego chłopaka? Wiem, że to może być trudne, ale ten koleś chyba miał jednorazowy przebłysk! A nie masz znajomych, którzy także znają tego chłopaka i może oni coś o nim wiedzą? Jeśli naprawdę Ci tak bardzo na nim zależy to spróbuj mam nadzieję, że się uda i jeśli już coś ruszy w tym kierunku to proszę- daj znać powodzenia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nlp-perswazja.pun.pl www.ordalicium.pun.pl www.zma.pun.pl www.architektura2008.pun.pl www.psywojny.pun.pl